בקצרה

להבין הכל ב-2 דקות וידאו

מו"פ גמיש – הדרך היעילה ביותר להגשמת החזון שלך

במציאות טכנולוגית וכלכלית שמשתנה כל הזמן, ארגונים נדרשים להיות מסוגלים להתאים את גודלם, היקף עיסוקיהם ואת המיקוד שלהם בהתאם. מו"פ גמיש – השירות הייחודי שמספקת חברת Comm-IT, נועד לטפל בכל המשימות הדרושות, החל משלב המחקר ועד לשלב הביצוע, תוך הגדלה או הקטנה של היקף ההשקעות לפי הצורך.

הפתרון הייחודי שלנו

שילוב מנצח של גמישות ומחויבות

מו"פ גמיש מתאים לכל סוגי הארגונים: לחברות סטארט-אפ הזקוקות בשלב ראשוני לפיתוח של יישום או מכשיר או לארגונים גדולים ומבוססים יותר, ליצרנים או לבתי מערכות, שצריכים שהצוות שלנו ייקח אחריות על פיתוח המערכות והמוצרים שלהם.

מו"פ גמיש הוא שירות ייחודי בכך שהוא נותן לך תחושה של גוף R&D פנימי בארגון אך ללא המגבלות הכרוכות בכך, מכיוון שהוא תמיד מתאים את עצמו לגודל ולדרישות שלך. כלקוח, תוכל להגדיל או להקטין את כוח העבודה שלך תוך ימים אחדים!

יש בידינו היכולת לנצל את מאגר המשאבים הגמיש שלנו, המורכב ממאות מהנדסים המהווים את חוד החנית בתעשייה ובעלי ניסיון עשיר, הכשרה מקצועית גבוהה וכישורים מעולים. מאגר זה מאפשר לנו להרכיב במהירות צוות שיהווה פתרון חסכוני, גמיש ומותאם אישית, שייתן מענה לכל הצרכים הייחודיים שלך.

יתרונות

שליטה מלאה בתקציב

התאם באופן מדויק את הוצאות המו"פ לשימוש שאתה עושה במו"פ. בתקופה שבה משחררים גרסאות מוצר חדשות, צוות המו"פ יעבוד בתפוסה מלאה, ואילו בתקופות שבין שחרורים, ובמהלך סבבי השקעות ותקופות בדיקה, ניתן יהיה לחזור לתפוסה המינימאלית הבסיסית.

יציאה מהירה לשוק

כשיש להאיץ את תהליך העבודה ומועדי מסירה קריטיים מתקרבים במהירות שיא, מומחי התחום (domain) שלנו ערוכים ומוכנים להושיט עזרה בכל שלב בפרויקט.

מזעור סיכונים

אינך חייב לקחת את כל הסיכונים. אנו תמיד עומדים לרשותך! לאור הניסיון המוכח שלנו בפיתוח מוצרים וביצוע פרויקטים והשלמתם, תוכל לסמוך על היכולת הטכנית שלנו לבצע כל פרויקט מאתגר ולסיימו כמתוכנן.

התמקדות במה שחשוב באמת

כשאנחנו מטפלים בתהליכי הפיתוח, תוכל אתה להתמקדבפיתוח החזון, באסטרטגיה, ב-IP, בטכנולוגיה המרכזית של הארגון שלך ובצמיחתו העסקית.

חדשנות ללא גבולות

איחוד כוחות בין מומחי החברה לבין מומחי נישה למגזרי שוק שונים וממרכזי אקדמיה יוקרתיים כמו הטכניון, בשילוב עם יכולותיה המוכחות של ישראל כ"מדינת סטארט אפ", מאפשר לנו להמציא רעיונות יצירתיים, שיטות וטכנולוגיה מתקדמות, כדי שתוכל לעמוד באתגרים העומדים בפניך.

אינטגרצייה מלאה

אנו מספקים פתרונות ייחודיים ומתאימים אותם לך ולצרכיך בלבד. התוצר הסופי הוא פתרון משולב לחלוטין, המתחיל ברובד היישום ועד התשתית התומכת הדרושה; בין אם מדובר בטכנולוגיות מידע ותקשורת למערכות, ובין אם מדובר בטכנולוגיית אמבדד עבור פיתוח מכשירים.

 

img